Twoje szanse na sukces

Posted on

urlPrzyznasz mi pewnie za rację, że świetnie ogląda się film w, którym główny bohater dochodzi od zera do milionera, albo od obiektu do bicia do łamacza kobiecych serc. Do tego ta klimatyczna muzyka, być może zabawne dialogi. Wszystko składa się w genialną całość za którą ludzie biegną do kin, by poświęcić półtorej godziny na przeżycie czegoś dla nich tak odległego. No, bo przecież nikt w rzeczywistości nie może odnieść takiego sukcesu – do tego jeszcze w Polsce. Gdzie tam… lepiej wydać ciężko zarobione pieniądze i z Colą i popcornem obejrzeć tak piękny film.

 

HEJ, zaraz, a właściwie to dlaczego nie możesz uczynić takiego filmu ze swojego życia? Co Ci na to nie pozwala?

 

Jedyne co Cię różni, od tego wytworzonego bohatera filmu to to, że on po zagraniu roli, „wraca do siebie”, natomiast Ty będziesz nadal żył tym sukcesem. Powiem Ci szczerze, że jest o co walczyć. Rozejrzyj się w około, no dobra może u Ciebie w pokoju nikogo nie ma :D, ale spójrz idąc ulicą ile ludzi wygląda na szczęśliwych. Ostatnio zrobiłem takie rozpoznanie i jedyne wesołe twarze były dzieci. Dorośli, ewentualnie młodzież choć są roześmiani to nie do końca szczęśliwi.

 

Ale czy oni coś robią z tym? Od gadania nikomu (oprócz polityków) pieniędzy w kieszeni nie przybędzie. Za narzekanie jeszcze nikt nie dostał medalu.

 

Naprawdę, jeśli spadła Ci motywacja, uważasz, że nie masz efektów w swoim działaniu, lub jeśli dopiero zaczynasz robić „robić coś ze sobą” to zacznij postrzegać swoje życie jako taki właśnie film. Ty jesteś głównym bohaterem, spotykają Cię różne sytuacje z których się czegoś uczysz, poznajesz ludzi, którzy coś wnoszą w Twoje życie. Starasz się, działasz, poznajesz i wykorzystujesz nowe możliwości, w wolnych chwilach puszczaj sobie ulubioną muzykę i w wyobraźni motywuj się jak działasz. Uwierz, że dasz radę, bo właśnie jesteś bohaterem filmu, a przecież w nim wszystko jest takie fascynujące.

 

Zdecyduj czy chcesz odnieść sukces, niech to będzie Twoją pasją, niech to samo z siebie Cię motywuję. Życzę Ci wszystkiego najlepszego na tej drodze. I jeśli kiedyś uda Ci się odnieść sukces to podziel się w komentarzu tym 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s